Resultater i år

2017

Resultater hittil i år

Pl. Kaptein Båttype Forening 09.05. 16.05. 23.05. 30.05. 06.06. 13.06. 20.06. 08.08. 15.08. 22.08. 29.08. 05.09. 12.09. 19.09. Sum
1 Petter Frode Amland Elan 37 FS 0,16 0,33 0,24 0,06 0,05 0,06                 0,90
2 Magne K. Fagerhol Aphrodite 101 USF 0,53 0,17 0,12 0,24 0,35 0,50                 1,90
3 Andreas Abildgaard Elan 310 USF 0,68 0,08 0,06 1,00 0,20 0,56                 2,59
4 Arild Vikse 11 MOD USF 0,26 1,00 0,35 0,59 0,40 0,13                 2,73
5 Jon Vendelboe X-37 USF 0,42 0,50 0,65 1,00 0,45 0,19                 3,21
6 Iver Iversen Mumm 36 USF 0,21 0,67 0,29 0,41 0,85 1,50                 3,93
7 Tom Olsen A 31 FS 0,11 0,58 1,50 1,50 0,10 0,25                 4,04
8 Cecilia Stokkeland J/109 USF 0,58 0,83 1,50 0,29 0,30 0,81                 4,32
9 Kim Knudsen IMX 38 USF 0,32 0,92 0,71 1,00 0,75 0,69                 4,38
10 Aril Spetalen Express USF 1,50 1,50 0,53 0,35 0,15 0,38                 4,41
11 Joachim Lyng-Olsen Express USF 0,79 1,50 0,41 1,50 0,50 0,44                 5,14
12 Pål Saltvedt Dufour 34 performance FS 0,37 1,50 0,47 0,18 1,50 1,50                 5,52
13 Finn Kr. Aamodt Hanse 350 USF 0,84 1,50 0,59 1,00 1,50 0,31                 5,74
14 Stig Ulfsby Bavaria 32 Holiday USF 1,00 1,50 0,82 1,00 0,70 1,00                 6,02
15 Reidar Hauge CB 365 USF 0,05 1,50 0,18 1,50 1,50 1,50                 6,23
16 Geir Atle Lerkerød J92/S FS 0,63 1,50 1,50 0,53 1,50 0,63                 6,29
17 John Moen Bavaria 32 AC USF 0,74 1,50 0,88 1,00 0,90 1,50                 6,52
18 Rune Søgnen Albin Delta USF 0,95 1,50 0,76 1,50 0,95 1,00                 6,66
19 Christian Stensholt Pogo 8,50 FS 1,50 0,42 1,50 0,47 1,50 1,50                 6,89
20 Ivar Eide RB111 USF 1,50 0,75 1,50 1,50 0,80 0,88                 6,93
21 Marius Andersen Mumm 36 FS 0,47 1,50 1,50 1,50 0,65 1,50                 7,12
22 Claus Danckert Krohn Omega 30 A USF 1,50 1,50 1,50 1,50 0,60 1,50                 8,10
23 Caroline Grimsgaard First 31.7 FS 1,50 1,50 1,50 1,50 0,55 1,50                 7,12
24 Yngve Amundsen X-35 USF 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 0,75                 8,25
25 Johan Mowinkel Wauquiez opium 39 USF 0,89 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50                 8,39
26 Magnus Jensen Oceanis 323 USF 1,50 1,50 0,94 1,50 1,50 1,50                 8,44
27 Espen Sunde Mamba 33 USF 1,50 1,50 1,50 1,00 1,50 1,50                 8,50
27 Harald Lillevik Beneteau Occeanis FS 1,50 1,50 1,00 1,50 1,50 1,50                 8,50

2016

Resultat med de 8 beste plasseringene for hver båt

Pl. Kaptein Båttype Forening 03.05. 10.05. 24.05. 31.05. 07.06. 14.06. 21.06. 09.08. 16.08. 23.08. 30.08. 06.09. 13.09. 20.09. Sum
                                     
1 Frode Amland Elan 37 FS     0,13 0,06 0,10 0,05     0,15 0,06 0,05 0,07     0,67
2 Andreas Abildgaard Elan 310 USF 0,08 0,07   0,22     0,12 0,08 0,10   0,10     0,07 0,84
3 Aril Spetalen Express USF     0,20 0,11 0,19 0,20 0,18     0,19   0,21 0,13   1,40
4 Jon Vendelboe X-37 USF 0,23   0,40   0,29 0,25 0,29     0,25 0,14 0,36     2,21
5 Joachim Lyng-Olsen Express USF 0,15 0,21 0,33 0,44 0,33   0,41 0,42 0,20           2,51
6 Iver Iversen Mumm 36 USF 0,38 0,14   0,33 0,43       0,30 0,38 0,33     0,43 2,73
7 Magne K. Fagerhol Aphrodite 101 USF     0,07   0,48   0,35 0,17 0,70   0,52 0,14 0,31   2,74
8 Claus Danckert Krohn Omega 30 A USF   0,50   0,50 0,52 0,35   0,33 0,05 0,50     0,06   2,82
9 Christian Stensholt Pogo 8,50 FS 0,46 0,57   0,28 0,62   0,59   0,45 0,44     0,19   3,59
10 G. Yngve Amundsen X-35 USF 0,69 0,36 0,53 0,56     0,53   0,40 0,56   0,64     4,27
11 Kim Knudsen IMX 38 USF         0,57 0,60 0,76     0,88 0,57 0,43 0,75 0,86 5,42
12 Ivar Eide RB 111 USF   0,64 0,80   0,81 0,75 0,88     0,75 0,38 0,71     5,73
13 Marius Andersen Mumm 36 FS         0,38     1,50 0,55 1,50 0,29 0,50 0,88 0,64 6,23
14 Reidar Hauge CB 365 USF       0,72 0,14 0,10     0,65   1,50 1,50 1,50 0,21 6,33
15 Arild Vikse 11 MOD USF       0,17 0,67 0,85 0,82   0,80   0,43 1,50 1,00 0,36 6,59
16 Espen Sunde Mamba 33 USF   0,71   1,00     0,94   0,60 0,81 0,90   0,44 1,50 6,91
17 Terje Berg First 36,7 USF         0,76 0,80   0,92   0,94 0,81 1,00 0,69 1,00 6,91
18 Geir Atle Lerkerød J92/S FS           0,15 0,71 1,50 0,75 0,63 0,19   1,50 1,50 6,92
19 Finn Kr. Aamodt Hanse 350 USF 0,62 0,71 0,47 0,78   0,55   0,67   0,69 0,71   1,50 1,00 7,69
20 Stig Ulfsby Bavaria 32 Holiday USF   0,93 0,93   1,00 1,00     1,00   1,00   1,00 1,00 7,86
21 Jan Henrik Getz X-35 OD USF             1,50 1,50 0,35 0,13 0,24 1,50 1,50 1,50 8,21
22 Nils Parnemann 11 MOD USF 0,31     0,39 0,05         1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 8,24
23 Per Hillesund 11 MOD USF     0,87     0,95 0,65     1,00 1,50 1,50 1,00 1,00 8,46
24 Trond Haider Scanmar 33 FS 0,92   0,73   0,95 0,90 1,00         1,50 1,50 1,50 9,01
25 Caroline Grimsgaard First 31,7 FS       0,61   0,40     0,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 9,01
26 Audun de Flon Dufour 34 USF 0,77 1,00 1,00 0,94 0,90             1,50 1,50 1,50 9,12
27 Jon Sverre Høiden Sinerga 40 FS             0,06 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 0,14 9,20
28 Pål Saltvedt Dufour 34 performance FS             1,50 1,00 0,25 1,50 1,50 0,93 1,50 1,50 9,68
29 Ulf Breistrand Etap 37 s USF 0,85             1,50 1,50 1,50 1,50 0,86 1,50 1,50 10,70
30 Bjørn Jahren X-332 USF           0,65   1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 11,15
31 Johan Mowinkel Dufour 30 USF       0,67       1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 11,17
32 Øyvind Mellesdal Maxi 999 FS             1,50 1,50 1,50 1,50 0,95 1,50 1,50 1,50 11,45

Resultater alle seilaser

Pl. Kaptein Båttype Forening 03.05. 10.05. 24.05. 31.05. 07.06. 14.06. 21.06. 09.08. 16.08. 23.08. 30.08. 06.09. 13.09. 20.09. Sum
                                     
1 Andreas Abildgaard Elan 310 USF 0,08 0,07 0,27 0,22 0,24 0,30 0,12 0,08 0,10 0,31 0,10 0,29 0,25 0,07 2,49
2 Frode Amland Elan 37 FS 0,54 0,29 0,13 0,06 0,10 0,05 0,24 0,25 0,15 0,06 0,05 0,07 0,38 0,29 2,64
3 Aril Spetalen Express USF 1,50 0,86 0,20 0,11 0,19 0,20 0,18 0,50 1,50 0,19 0,48 0,21 0,13 0,50 6,74
4 Jon Vendelboe X-37 USF 0,23 0,43 0,40 0,83 0,29 0,25 0,29 0,58 1,50 0,25 0,14 0,36 0,56 0,71 6,83
5 Iver Iversen Mumm 36 USF 0,38 0,14 0,60 0,33 0,43 0,50 0,47 0,83 0,30 0,38 0,33 1,50 0,63 0,43 7,26
6 Joachim Lyng-Olsen Express USF 0,15 0,21 0,33 0,44 0,33 0,45 0,41 0,42 0,20 1,50 0,62 1,50 0,50 1,00 8,08
7 Christian Stensholt Pogo 8,50 FS 0,46 0,57 0,67 0,28 0,62 1,50 0,59 0,75 0,45 0,44 0,67 0,79 0,19 1,00 8,96
8 Claus Danckert Krohn Omega 30 A USF 1,50 0,50 1,50 0,50 0,52 0,35 1,50 0,33 0,05 0,50 0,86 0,57 0,06 0,57 9,32
9 G. Yngve Amundsen X-35 USF 0,69 0,36 0,53 0,56 0,71 0,70 0,53 1,50 0,40 0,56 0,76 0,64 0,81 0,79 9,55
10 Magne K. Fagerhol Aphrodite 101 USF 1,50 1,50 0,07 1,00 0,48 1,50 0,35 0,17 0,70 1,50 0,52 0,14 0,31 1,00 10,74
11 Finn Kr. Aamodt Hanse 350 USF 0,62 0,71 0,47 0,78 0,86 0,55 1,50 0,67 0,85 0,69 0,71 1,50 1,50 1,00 12,40
12 Ivar Eide RB 111 USF 1,50 0,64 0,80 0,89 0,81 0,75 0,88 1,50 0,90 0,75 0,38 0,71 1,50 0,93 12,95
13 Kim Knudsen IMX 38 USF 1,50 1,50 1,50 1,50 0,57 0,60 0,76 1,50 0,95 0,88 0,57 0,43 0,75 0,86 13,87
14 Arild Vikse 11 MOD USF 1,50 1,50 1,50 0,17 0,67 0,85 0,82 1,50 0,80 1,50 0,43 1,50 1,00 0,36 14,09
15 Marius Andersen Mumm 36 FS 1,50 1,50 1,50 1,50 0,38 1,50 1,50 1,50 0,55 1,50 0,29 0,50 0,88 0,64 15,23
16 Reidar Hauge CB 365 USF 1,50 1,50 1,50 0,72 0,14 0,10 1,50 1,50 0,65 1,50 1,50 1,50 1,50 0,21 15,33
17 Stig Ulfsby Bavaria 32 Holiday USF 1,00 0,93 0,93 1,00 1,00 1,00 1,50 1,50 1,00 1,50 1,00 1,50 1,00 1,00 15,86
18 Espen Sunde Mamba 33 USF 1,50 0,71 1,50 1,00 1,50 1,50 0,94 1,50 0,60 0,81 0,90 1,50 0,44 1,50 15,91
19 Terje Berg First 36,7 USF 1,50 1,50 1,50 1,50 0,76 0,80 1,50 0,92 1,50 0,94 0,81 1,00 0,69 1,00 15,91
20 Geir Atle Lerkerød J92/S FS 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 0,15 0,71 1,50 0,75 0,63 0,19 1,50 1,50 1,50 15,92
21 Jan Henrik Getz X-35 OD USF 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 0,35 0,13 0,24 1,50 1,50 1,50 17,21
22 Nils Parnemann 11 MOD USF 0,31 1,50 1,50 0,39 0,05 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 17,24
23 Per Hillesund 11 MOD USF 1,50 1,50 0,87 1,50 1,50 0,95 0,65 1,50 1,50 1,00 1,50 1,50 1,00 1,00 17,46
24 Trond Haider Scanmar 33 FS 0,92 1,50 0,73 1,50 0,95 0,90 1,00 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 18,01
25 Caroline Grimsgaard First 31,7 FS 1,50 1,50 1,50 0,61 1,50 0,40 1,50 1,50 0,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 18,01
26 Audun de Flon Dufour 34 USF 0,77 1,00 1,00 0,94 0,90 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 18,12
27 Jon Sverre Høiden Sinerga 40 FS 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 0,06 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 0,14 18,20
28 Pål Saltvedt Dufour 34 performance FS 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,00 0,25 1,50 1,50 0,93 1,50 1,50 18,68
29 Ulf Breistrand Etap 37 s USF 0,85 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 0,86 1,50 1,50 19,70
30 Bjørn Jahren X-332 USF 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 0,65 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 20,15
31 Johan Mowinkel Dufour 30 USF 1,50 1,50 1,50 0,67 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 20,17
32 Øyvind Mellesdal Maxi 999 FS 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 0,95 1,50 1,50 1,50 20,45

2015

Se raceQs 3D animasjon/avspilling av UllernCupen

Sluttresultat 2015

Pl. Kaptein Båttype Forening 05.05. 12.05. 19.05. 26.05. 02.06. 09.06. 16.06. 04.08. 11.08. 18.08. 25.08. 01.09. 08.09. 15.09. Sum
                                     
1 Aril Spetalen Express USF   0,06   0,05   0,10       0,15 0,05 0,06 0,10 0,13 0,70
2 Frode Amland Elan 37 FS   0,12     0,06     0,07 0,10 0,04 0,21   0,05 0,07 0,72
3 Andreas Abilgaard Elan 310 USF 0,13 0,24   0,20   0,29     0,05 0,22 0,37 0,17     1,67
4 Iver Iversen Mumm36 USF 0,20     0,25   0,38 0,06 0,14   0,33 0,11     0,40 1,87
5 Jon Vendelboe X-37 USF 0,07 0,29   0,15 0,19       0,24 0,26 0,47   0,33   2,00
6 Claus Dankert Krohn Omega 30 A USF       0,10   0,57 0,56   0,19 0,07   0,22 0,14 0,27 2,12
7 Jon Sverre Høiden Bavaria Match 35 FS   0,18 0,50         0,43 0,29 0,44 0,16 0,11 0,24   2,35
8 Christian Stensholt Pogo 8.50 FS 0,47 0,76   0,55 0,63 0,14   0,29       0,39   0,33 3,56
9 Johan Mowinckel Dufour 30 FS       0,65 0,69 0,43 0,39   0,38 0,41 0,53   0,38   3,86
10 Jon Holm J/109 USF 0,40 0,35 0,83 0,50 0,75 0,24 0,61           0,29   3,97
11 Stig Mathiassen First 31,7 USF       0,35 0,31 0,05 0,28 0,93 0,71 0,74   0,89     4,26
12 Arild Vikse 11:MOD USF       0,70   0,62 0,78 0,71 0,52     0,83 0,19 0,73 5,08
13 Martin Bøhm-Pedersen Arcona 400 FS 0,33 0,41   0,75 0,50 0,81     0,48 0,48     1,50   5,26
14 Finn Kr. Aamodt Hanse 350 USF   0,82   0,80     0,44     0,30 0,58 0,78 0,81 0,87 5,40
15 Fredrik Backe X-Yachts 3/4 tonn FS 0,60 0,53   0,85   0,90 0,72   0,62 0,78   0,56     5,56
16 Kim Knudsen IMX-38 USF   0,71   0,60 1,00 0,67     1,00 0,59     0,74 0,67 5,98
17 Per Hillesund 11:MOD USF 0,67 0,59   0,90   0,33     0,76   0,89 1,00 0,90   6,04
18 Ivar Eide RB 111 USF     1,00     0,86 0,67 0,57   1,50 0,63 0,72 0,62   6,57
19 Tom Olsen A31 FS 0,73 0,47   0,45 0,25   0,33       1,50 1,50 1,50   6,73
20 G. Yngve Andersen X-35 USF           1,50 1,50 0,64 0,67 0,56 1,00 0,28 0,67   6,82
21 Reidar Hauge Cb 365 USF           0,19 0,11 0,36 0,43 1,50 1,50 1,50 1,50   7,09
22 Gunnar Gundersen Dehler 36 JV FS     1,00 0,40 0,13   0,17     1,50 1,50 1,50 1,50   7,70
23 Geir Atle Lerkerød Seascape 27 FS 0,80             1,50 0,81 0,52 0,32 1,50 1,50 0,80 7,75
24 Terje Berg First 36.7 USF   0,88 1,00         1,50 0,95 0,85   0,94 1,00 0,93 8,05
25 Stig Ulfsby Bavaria 32 USF   1,00 1,00 1,00   1,00 0,94     0,93   1,50 1,00   8,37
26 Joachim Lyng Olsen Express USF           1,50 1,50   1,50 0,19 1,50 1,50 0,48 0,13 8,30
27 Ulf Breistrand Etap 37s USF           1,50 1,50 1,50 1,50 0,37 0,68 0,67 0,76   8,48
28 Audun de Flon Dufour 34 KNS           1,50 1,50   1,50 0,96 0,74 0,50 1,50 0,60 8,80
29 Espen Sunde Mamba 33 USF     1,00       0,83 1,50 1,50 0,67 1,50 0,33 1,50   8,83
30 Randy Nielsen Sun Od. 49 FS       0,95     1,50 0,86 0,90 1,50 0,84 1,50 1,00   9,05
31 Sakarias Middelthon Elan 37 USF           1,50 1,50 0,21 0,14 1,50 1,50 1,50 1,50   9,35
32 Caroline Grimsgaard First 31,7 FS   0,65 1,00         1,00 1,50 0,81 1,50 1,50 1,50   9,46
33 Magne K. Fagerhol Aphrodite 101 USF           1,50 1,50 1,50 1,50 0,70 0,26 1,50 1,00   9,46
34 Pål Saltvedt Dufour 34 FS           0,48 1,50 1,50 1,50 0,63 1,50 1,50 1,50   10,11
35 Aage Andersen Bavaria Cruiser 33 FS 0,93 0,94           1,50 1,50 0,89 1,50 1,50 1,50   10,26
36 Marius Andersen Mumm36 FS           1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 0,42 1,50 1,50   10,92
37 Bjørn Jahren X-332 USF           1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 0,57   11,07
38 Øyvind Mellesdal Maxi 999 FS           1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 0,86   11,36
39 Martin Hæreid CB 66 USF           1,50 0,89 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50   11,39
40 Nils Parnemann 11:MOD USF           1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50   12,00

2014

Se raceQs 3D animasjon/avspilling av UllernCupen

Sluttresultat for 2014 med de 8 beste seilasene for hver båt

Pl. Kaptein Båttype Forening 06.05. 13.05. 20.05. 27.05. 03.06. 10.06. 17.06. 05.08. 12.08. 19.08. 26.08. 02.09. 09.09. 16.09. Sum Start
1 Andreas Abilgaard Elan 310 USF   0,26 0,05 0,11   0,05       0,17 0,28 0,10 0,05   1,07 2
2 Frode Amland Elan  37 dyp kjøl Frognerk.   0,11 0,18 0,22       0,15 0,08   0,08   0,21 0,06 1,09 2
3 Nils Parnemann 11:meter USF         0,41   0,06 0,08 0,17   0,04 0,05 0,26 0,33 1,40 2
4 Iver Iversen Mumm36 USF   0,05 0,27     0,21   0,31 0,29 0,04   0,29   0,11 1,57 2
5 Jon Vendelboe X-37 USF 0,36 0,21   0,27 0,23   0,18     0,30 0,32 0,14     2,01 2
6 Martin Bøhm-Pedersen Arcona 400 Frognerk.     0,23   0,18 0,42     0,21 0,22 0,40 0,52 0,11   2,29 2
7 Arild Vikse 11 meter USF   0,47   0,17 0,27   0,29 0,38   0,48 0,12   0,16   2,34 2
8 Jon Holm J 109 USF 0,21   0,09   0,50 0,32 0,53     0,26   0,24 0,28   2,43 2
9 Tom Olsen A31 Frognerk. 0,07   0,32   0,55       0,54 0,57 0,20 0,62   0,39 3,26 2
10 Christian Stensholt Pogo 8,50 Frognerk.     0,64 0,61 0,05 0,26     0,46 0,52   0,71 0,53   3,78 1
11 Claus Danckert Krohn Omega 30 USF   0,53 0,59 0,06 0,68 0,58     0,50 0,43       0,67 4,04 1
12 Finn Kr. Aamodt Hanse 350 USF 0,14 0,63   0,83       0,46 0,75 0,74 0,16   0,63   4,34 2
13 Pål Saltvedt Dufour 34 Frognerk.     0,14   0,64 0,37 0,71   0,35   0,24   0,42 1,50 4,37 2
14 Stig Mathiassen First 31,7 USF     0,82 0,44 0,82 0,79 0,76   0,13 0,09 0,72       4,57 1
15 Reidar Hauge CB 365 USF     0,73 0,33 0,09 0,16 0,12 0,23       1,50 1,50   4,66 2
16 Ivar Eide RB 111 USF     0,45 0,40 0,77   0,88     0,61 0,80 0,67 0,79   5,37 1
17 Gunnar Gundersen Dehler 36 Frognerk. 0,64 0,74 0,91 0,78 0,36 0,11 0,35           1,50   5,39 2
18 Per Hillesund 11:meter USF   0,79           1,50 0,79 0,96 0,44 0,19 0,68 0,78 6,13 2
19 Marius Andersen Mumm36 Frognerk.   0,16 0,50     0,47     1,50 1,50 1,50 0,38   0,61 6,62 2
20 Terje Berg Maxi 999 USF 0,93 0,68         1,00 0,92 0,70 0,91 0,84   0,95   6,93 1
21 Johan Mowinckel Dufour 30 Frognerk.         1,50 0,74 1,50 0,69 0,39 0,78 0,56 0,86     7,02 1
22 Geir Atle Lerkerød Seascape 27 Frognerk. 0,43   0,55       1,50 1,50 1,50 0,87 0,52 0,48     7,35 2
23 Stig Ulfsby Bavaria 32 Holiday USF         0,91 1,00 0,94   0,88 0,83 0,88 1,00 1,00   7,44 1
24 Ulf Breistrand Etap 37 USF             1,50 1,50 0,92 0,70 0,48 0,76 0,58 1,00 7,44 2
25 Stein Thorstensen Sun Fast 321 KNS           1,50 0,24 1,50 0,25 0,39 0,76 1,50 1,50   7,64 1
26 Geir Ilsaas X-412 USF   0,32 0,95 0,39 0,86 0,68       1,50 1,50 1,50     7,70 2
27 Aril Spetalen Express USF             1,50 1,50 1,50 1,50 0,60 0,43 0,47 0,22 7,72 1
28 Espen Sunde Mamba 33 USF     0,68   0,45     1,50 0,42 1,50 0,92 0,90 1,50   7,87 1
29 Svein Ivarson Elan 37 USF   0,42   0,14 0,14     1,50 1,50 1,50 1,50 1,50     8,20 2
30 Kim Knudsen IMX-38 USF     0,36 0,89       0,62   1,50 1,50 1,50 1,50 0,50 8,37 2
31 Jon Sverre Høiden Bavaria 35 Match Frognerk.           0,63 0,65   1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 0,17 8,95 2
32 Øyvind Mellesdal Maxi 999 Frognerk.             1,50 1,50 1,00 1,50 0,68 1,00 0,84 1,00 9,02 1
33 Caroline Grimsgaard First 31.7 Frognerk.           1,50 1,50 0,77 1,50 0,13 0,64 1,50 1,50   9,04 1
34 Rein Follestad Verl 900 USF       1,00 1,00   0,59   0,96 1,50 1,50 1,00 1,50   9,05 1
35 Ståle Botten North Sea 34 USF     1,00       1,50 1,50 1,50 1,00 1,50 0,95 0,89   9,84 1
36 Eivind Engesvik Jeanneau so36i USF       1,00 0,95     1,00 1,50 1,00 1,50 1,50 1,50   9,95 1
37 Sakarias Middelthon Elan 37 USF           1,50 1,50 1,50 0,04 1,50 1,50 1,50 1,50   10,54 2
38 Bjørn Getz X-362 Sport USF     1,00       1,50 1,50 0,67 1,50 1,50 1,50 1,50   10,67 2
39 Erik Eriksen Smiling USF     1,00 1,00       1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50   11,00 1
40 Martin Hæreid CB66 USF           1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 0,96 1,50 1,50   11,46 2
41 Liv Eltvik   USF             1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,00 11,50 1

Sammenlagt for alle seilaser  sesongen.

Pl. Kaptein Båttype Forening 06.05. 13.05. 20.05. 27.05. 03.06. 10.06. 17.06. 05.08. 12.08. 19.08. 26.08. 02.09. 09.09. 16.09. Sum
                                     
1 Iver Iversen Mumm36 USF 0,50 0,05 0,27 0,67 0,59 0,21 0,47 0,31 0,29 0,04 0,36 0,29 0,32 0,11 4,48
2 Frode Amland Elan  37 dyp kjøl Frognerk. 0,29 0,11 0,18 0,22 0,73 1,50 0,41 0,15 0,08 0,35 0,08 0,33 0,21 0,06 4,70
3 Nils Parnemann 11:meter USF 0,57 0,37 0,77 0,72 0,41 0,84 0,06 0,08 0,17 0,65 0,04 0,05 0,26 0,33 5,32
4 Jon Vendelboe X-37 USF 0,36 0,21 0,41 0,27 0,23 0,47 0,18 1,50 0,58 0,30 0,32 0,14 0,37 0,56 5,90
5 Arild Vikse 11 meter USF 0,79 0,47 0,86 0,17 0,27 0,95 0,29 0,38 0,83 0,48 0,12 0,57 0,16 0,72 7,06
7 Jon Holm J 109 USF 0,21 0,58 0,09 0,56 0,50 0,32 0,53 0,54 0,63 0,26 1,50 0,24 1,50 0,28 7,74
6 Andreas Abilgaard Elan 310 USF 1,50 0,26 0,05 0,11 0,32 0,05 1,50 1,50 1,50 0,17 0,28 0,10 0,05 0,44 7,83
8 Martin Bøhm-Pedersen Arcona 400 Frognerk. 0,86 0,84 0,23 0,94 0,18 0,42 1,50 1,50 0,21 0,22 0,40 0,52 0,11 0,83 8,76
9 Claus Danckert Krohn Omega 30 USF 0,71 0,53 0,59 0,06 0,68 0,58 0,82 1,50 0,50 0,43 1,00 0,81 0,74 0,67 9,62
10 Christian Stensholt Pogo 8,50 Frognerk. 1,00 0,95 0,64 0,61 0,05 0,26 1,50 1,50 0,46 0,52 1,50 0,71 0,53 0,89 11,12
11 Finn Kr. Aamodt Hanse 350 USF 0,14 0,63 1,50 0,83 1,50 0,89 1,50 0,46 0,75 0,74 0,16 1,50 0,63 1,00 12,23
13 Tom Olsen A31 Frognerk. 0,07 1,50 0,32 1,50 0,55 1,50 1,50 1,50 0,54 0,57 0,20 0,62 1,50 0,39 12,26
12 Stig Mathiassen First 31,7 USF 1,50 1,50 0,82 0,44 0,82 0,79 0,76 0,85 0,13 0,09 0,72 1,50 1,50 1,50 12,92
16 Ivar Eide RB 111 USF 1,50 0,89 0,45 0,40 0,77 1,50 0,88 1,50 1,50 0,61 0,80 0,67 0,79 0,94 13,20
14 Pål Saltvedt Dufour 34 Frognerk. 1,50 1,50 0,14 1,50 0,64 0,37 0,71 1,50 0,35 1,50 0,24 1,50 0,42 1,50 13,37
15 Reidar Hauge CB 365 USF 1,50 1,50 0,73 0,33 0,09 0,16 0,12 0,23 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 13,66
17 Gunnar Gundersen Dehler 36 Frognerk. 0,64 0,74 0,91 0,78 0,36 0,11 0,35 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 14,39
18 Terje Berg Maxi 999 USF 0,93 0,68 1,00 1,50 1,50 1,50 1,00 0,92 0,70 0,91 0,84 1,50 0,95 1,00 14,93
19 Stig Ulfsby Bavaria 32 Holiday USF 1,50 1,00 1,00 1,50 0,91 1,00 0,94 1,50 0,88 0,83 0,88 1,00 1,00 1,00 14,94
20 Per Hillesund 11:meter USF 1,50 0,79 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 0,79 0,96 0,44 0,19 0,68 0,78 15,13
23 Marius Andersen Mumm36 Frognerk. 1,50 0,16 0,50 1,50 1,50 0,47 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 0,38 1,50 0,61 15,62
21 Johan Mowinckel Dufour 30 Frognerk. 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 0,74 1,50 0,69 0,39 0,78 0,56 0,86 1,50 1,50 16,02
22 Geir Atle Lerkerød Seascape 27 Frognerk. 0,43 1,50 0,55 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 0,87 0,52 0,48 1,50 1,50 16,35
27 Ulf Breistrand Etap 37 USF 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 0,92 0,70 0,48 0,76 0,58 1,00 16,44
24 Stein Thorstensen Sun Fast 321 KNS 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 0,24 1,50 0,25 0,39 0,76 1,50 1,50 1,50 16,64
25 Geir Ilsaas X-412 USF 1,50 0,32 0,95 0,39 0,86 0,68 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 16,70
29 Aril Spetalen Express USF 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 0,60 0,43 0,47 0,22 16,72
26 Espen Sunde Mamba 33 USF 1,50 1,50 0,68 1,50 0,45 1,50 1,50 1,50 0,42 1,50 0,92 0,90 1,50 1,50 16,87
28 Svein Ivarson Elan 37 USF 1,50 0,42 1,50 0,14 0,14 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 17,20
32 Kim Knudsen IMX-38 USF 1,50 1,50 0,36 0,89 1,50 1,50 1,50 0,62 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 0,50 17,37
36 Jon Sverre Høiden Bavaria 35 Match Frognerk. 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 0,63 0,65 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 0,17 17,95
33 Øyvind Mellesdal Maxi 999 Frognerk. 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,00 1,50 0,68 1,00 0,84 1,00 18,02
30 Caroline Grimsgaard First 31.7 Frognerk. 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 0,77 1,50 0,13 0,64 1,50 1,50 1,50 18,04
31 Rein Follestad Verl 900 USF 1,50 1,50 1,50 1,00 1,00 1,50 0,59 1,50 0,96 1,50 1,50 1,00 1,50 1,50 18,05
34 Ståle Botten North Sea 34 USF 1,50 1,50 1,00 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,00 1,50 0,95 0,89 1,00 18,34
35 Eivind Engesvik Jeanneau so36i USF 1,50 1,50 1,50 1,00 0,95 1,50 1,50 1,00 1,50 1,00 1,50 1,50 1,50 1,50 18,95
37 Sakarias Middelthon Elan 37 USF 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 0,04 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 19,54
38 Bjørn Getz X-362 Sport USF 1,50 1,50 1,00 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 0,67 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 19,67
39 Erik Eriksen Smiling USF 1,50 1,50 1,00 1,00 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 20,00
40 Martin Hæreid CB66 USF 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 0,96 1,50 1,50 1,50 20,46
41 Liv Eltvik   USF 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,00 20,50

2013

Sammenlagt resultat for 8 beste seilaser for hver båt i 2013. Iver Iversen vant UllernCupen 2013. Resultater alle seilaser – se lenger ned.

Pl. Kaptein Båttype Forening 07.05. 14.05. 21.05. 28.05. 04.06. 11.06. 18.06. 06.08. 13.08. 20.08. 27.08. 03.09. 10.09. 17.09. Sum
1 Iver Iversen Mumm 36 Ullern       0,11 0,13   0,06   0,04 0,17   0,08 0,18 0,07 0,84
2 Svein Ivarson Elan 37 Ullern 0,14     0,05   0,16     0,13 0,08 0,04 0,16   0,13 0,89
3 Jon Vendelboe X-37 Ullern 0,29 0,06     0,21   0,11   0,17   0,17 0,04   0,20 1,25
4 Nils Parnemann H-båt Ullern   0,13 0,06   0,29   0,22 0,08   0,25   0,20 0,09   1,32
5 Claus Dankert Krohn Omega 30 Ullern   0,19 0,13   0,17   0,28   0,09 0,33 0,13 0,24     1,56
6 Reidar Hauge CB 365 Ullern 0,43       0,08 0,05 0,33 0,31 0,30   0,26 0,12     1,88
7 Frode Amland Elan 304 Frognerk.   0,25 0,19     0,21   0,23 0,22 0,46 0,04 0,36     1,96
8 Pål Saltvedt Dufour 34 Frognerk.   0,38     0,58 0,26   0,26 0,26 0,75   0,48   0,33 3,30
9 Marius Andersen Mumm 36 Frognerk.       0,37   0,47   0,52 0,57 0,13 0,43 0,56 0,27   3,32
10 Christian Stensholt Pogo 8,50 Frognerk.         0,33   0,50   0,43 0,42 0,52 0,40 0,55 0,47 3,62
11 Ivar Eide RB 111 Ullern 0,57           0,39 0,48 0,52 0,63 0,57 0,32 0,45   3,93
12 Martin Bøhm Pedersen Arcona 400 Frognerk.   0,44 0,75 0,32 0,25   0,72     0,58 0,35 0,52     3,93
13 Johan Mowinckel Dufour 30 Frognerk.     0,50   0,75   0,44 0,15 0,65 0,79 0,30 0,44     4,02
14 Andreas Abilgaard Elan 310 Ullern   0,56   0,42 0,04         0,04 0,39 0,80 1,50 0,27 4,02
15 Arild Vikse 11 M OD Ullern 0,50   0,69 0,21 0,38 0,53   0,69     0,61 0,64     4,25
16 Espen Sunde Mamba 33 Ullern         0,79 0,63   0,43 0,48 0,71 0,74 0,28   0,67 4,73
17 Geir Ilsaas X-412 Ullern 0,21 0,75   0,95 0,88         0,21 0,65     1,50 5,15
18 Bjørn Getz X-362 Sport Ullern 0,07 0,50   0,59 0,63 0,89     0,35     0,84   1,50 5,37
19 Per Hillesund Mamba 341 Ullern         0,92 0,79 0,89   0,61 0,54 0,78 0,76   0,73 6,02
20 Finn Kr. Aamodt Hanse 350 Ullern 0,71 0,81 0,25   0,83 0,84   0,85     0,91 0,92     6,12
21 Kim Reidar Knutsen IMX-38 Ullern     0,38 0,89 0,50   0,94 1,50 0,74 0,50       1,50 6,95
22 Stig Mathiassen First 32,7 LR Ullern       0,16 0,54 0,58 0,56     0,83   1,50 1,50 1,50 7,17
23 Stig Ulfsby Bavaria 32 Holiday Ullern 0,86   0,94         0,77 0,91 0,96 0,87 0,88   1,00 7,19
24 Terje Berg Maxi 999 KNS       1,00       1,50 0,83 1,50 0,83 0,72 1,00 0,40 7,78
25 Øyvind Mellesdal Maxi 999 Frognerk.             1,50 1,50 1,50 0,29 0,22 0,60 0,91 1,50 8,02
26 Arild Spetalen Express Ullern   0,94 0,44     0,11       1,00 1,50 1,50 1,50 1,50 8,49
27 Bjørn Jahren X-332 Ullern 0,36   0,56       0,67     1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 9,09
28 Gunnar Gundersen Dehler 36 Frognerk.       0,84       1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,00 0,53 9,87
29 Nicholas Martin Dufour 385 GL Frognerk. 1,00         0,68     0,70 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 9,88
30 Rein Follestad Verl 900 Ullern       1,00       1,50 1,50 1,50 0,70 0,68 1,50 1,50 9,88
31 Ulf Breistrand Etap 37 S Ullern 0,79     1,00 0,67         1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 9,96
32 Christian Grimsgaard DB 1 Frognerk.         0,71     0,62 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 10,33
33 Erik Eriksen Smiling Ullern       1,00 0,96       1,50 1,50 0,96 1,50 1,50 1,50 10,42
34 Geir Atle Lerkerød Seascape 27 Frognerk.             1,50 1,50 1,50 1,50 1,00 0,96 1,50 1,00 10,46
35 Sholeh Lee Maxi 77 Ullern             1,00 0,54 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 10,54
36 Tom Olsen A 31 Frognerk.             1,50 1,50 1,50 0,67 1,50 1,50 1,00 1,50 10,67
37 Tore W. Fjeld Bavaria 36 Cruiser Ullern       0,26       1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 10,76
38 Ståle Botten North Sea 34 Ullern             1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,00 1,00 1,50 11,00
39 Stein Thorstensen Sun Fast 32 Frognerk.             0,61 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 11,11
40 Aslak Vardun Fenix Frognerk.             1,50 1,50 0,78 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 11,28

Sammenlagt resultater for alle seilasene i 2013.

Pl. Kaptein Båttype Forening 07.05. 14.05. 21.05. 28.05. 04.06. 11.06. 18.06. 06.08. 13.08. 20.08. 27.08. 03.09. 10.09. 17.09. Sum
1 Svein Ivarson Elan 37 Ullern 0,14 0,31 0,31 0,05 0,42 0,16 0,17 1,50 0,13 0,08 0,04 0,16 0,64 0,13 4,24
2 Jon Vendelboe X-37 Ullern 0,29 0,06 0,63 0,63 0,21 0,42 0,11 0,92 0,17 0,38 0,17 0,04 0,36 0,20 4,59
3 Nils Parnemann H-båt Ullern 0,64 0,13 0,06 0,47 0,29 0,95 0,22 0,08 0,39 0,25 0,48 0,20 0,09 0,93 5,18
4 Frode Amland Elan 304 Frognerk. 0,93 0,25 0,19 0,53 0,46 0,21 0,78 0,23 0,22 0,46 0,04 0,36 1,00 0,87 6,53
5 Claus Dankert Krohn Omega 30 Ullern 1,50 0,19 0,13 0,79 0,17 0,37 0,28 0,38 0,09 0,33 0,13 0,24 1,50 0,60 6,70
6 Iver Iversen Mumm 36 Ullern 1,50 1,50 1,50 0,11 0,13 0,32 0,06 0,46 0,04 0,17 1,50 0,08 0,18 0,07 7,62
7 Arild Vikse 11 M OD Ullern 0,50 0,69 0,69 0,21 0,38 0,53 0,83 0,69 0,87 0,88 0,61 0,64 0,82 0,80 9,14
8 Reidar Hauge CB 365 Ullern 0,43 0,63 1,50 1,50 0,08 0,05 0,33 0,31 0,30 1,50 0,26 0,12 0,73 1,50 9,24
9 Christian Stensholt Pogo 8,50 Frognerk. 1,50 1,50 0,88 0,74 0,33 1,50 0,50 0,57 0,43 0,42 0,52 0,40 0,55 0,47 10,31
10 Johan Mowinckel Dufour 30 Frognerk. 1,50 0,88 0,50 1,00 0,75 1,50 0,44 0,15 0,65 0,79 0,30 0,44 1,00 1,50 11,40
11 Pål Saltvedt Dufour 34 Frognerk. 1,50 0,38 1,50 0,68 0,58 0,26 1,50 0,26 0,26 0,75 1,50 0,48 1,50 0,33 11,48
12 Ivar Eide RB 111 Ullern 0,57 1,50 1,00 1,50 1,50 0,74 0,39 0,48 0,52 0,63 0,57 0,32 0,45 1,50 11,67
13 Marius Andersen Mumm 36 Frognerk. 1,50 1,50 1,50 0,37 1,50 0,47 1,50 0,52 0,57 0,13 0,43 0,56 0,27 1,50 12,32
14 Martin Bøhm Pedersen Arcona 400 Frognerk. 1,50 0,44 0,75 0,32 0,25 1,50 0,72 1,50 1,00 0,58 0,35 0,52 1,50 1,50 12,43
15 Finn Kr. Aamodt Hanse 350 Ullern 0,71 0,81 0,25 1,50 0,83 0,84 1,50 0,85 0,96 0,92 0,91 0,92 1,00 1,00 13,00
16 Andreas Abilgaard Elan 310 Ullern 1,50 0,56 1,50 0,42 0,04 1,50 1,50 1,50 1,50 0,04 0,39 0,80 1,50 0,27 13,02
17 Espen Sunde Mamba 33 Ullern 1,50 1,50 1,50 1,50 0,79 0,63 1,50 0,43 0,48 0,71 0,74 0,28 1,00 0,67 13,23
18 Per Hillesund Mamba 341 Ullern 1,50 1,50 1,50 1,50 0,92 0,79 0,89 1,00 0,61 0,54 0,78 0,76 1,00 0,73 14,02
19 Stig Ulfsby Bavaria 32 Holiday Ullern 0,86 1,00 0,94 1,00 1,00 1,00 1,50 0,77 0,91 0,96 0,87 0,88 1,50 1,00 14,19
20 Bjørn Getz X-362 Sport Ullern 0,07 0,50 1,50 0,59 0,63 0,89 1,50 1,50 0,35 1,50 1,50 0,84 1,50 1,50 14,37
21 Stig Mathiassen First 32,7 LR Ullern 1,50 1,50 0,81 0,16 0,54 0,58 0,56 1,50 1,50 0,83 1,50 1,50 1,50 1,50 15,48
22 Geir Ilsaas X-412 Ullern 0,21 0,75 1,50 0,95 0,88 1,50 1,50 1,50 1,50 0,21 0,65 1,50 1,50 1,50 15,65
23 Kim Reidar Knutsen IMX-38 Ullern 1,50 1,50 0,38 0,89 0,50 1,50 0,94 1,50 0,74 0,50 1,50 1,50 1,50 1,50 15,95
24 Terje Berg Maxi 999 KNS 1,50 1,50 1,50 1,00 1,50 1,50 1,50 1,50 0,83 1,50 0,83 0,72 1,00 0,40 16,78
25 Øyvind Mellesdal Maxi 999 Frognerk. 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 0,29 0,22 0,60 0,91 1,50 17,02
26 Arild Spetalen Express Ullern 1,50 0,94 0,44 1,50 1,50 0,11 1,50 1,50 1,50 1,00 1,50 1,50 1,50 1,50 17,49
27 Bjørn Jahren X-332 Ullern 0,36 1,50 0,56 1,50 1,50 1,50 0,67 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 18,09
28 Gunnar Gundersen Dehler 36 Frognerk. 1,50 1,50 1,50 0,84 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,00 0,53 18,87
29 Nicholas Martin Dufour 385 GL Frognerk. 1,00 1,50 1,50 1,50 1,50 0,68 1,50 1,50 0,70 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 18,88
30 Rein Follestad Verl 900 Ullern 1,50 1,50 1,50 1,00 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 0,70 0,68 1,50 1,50 18,88
31 Ulf Breistrand Etap 37 S Ullern 0,79 1,50 1,50 1,00 0,67 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 18,96
32 Christian Grimsgaard DB 1 Frognerk. 1,50 1,50 1,50 1,50 0,71 1,50 1,50 0,62 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 19,33
33 Erik Eriksen Smiling Ullern 1,50 1,50 1,50 1,00 0,96 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 0,96 1,50 1,50 1,50 19,42
34 Geir Atle Lerkerød Seascape 27 Frognerk. 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,00 0,96 1,50 1,00 19,46
35 Sholeh Lee Maxi 77 Ullern 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,00 0,54 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 19,54
36 Tom Olsen A 31 Frognerk. 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 0,67 1,50 1,50 1,00 1,50 19,67
37 Tore W. Fjeld Bavaria 36 Cruiser Ullern 1,50 1,50 1,50 0,26 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 19,76
38 Ståle Botten North Sea 34 Ullern 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,00 1,00 1,50 20,00
39 Stein Thorstensen Sun Fast 32 Frognerk. 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 0,61 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 20,11
40 Aslak Vardun Fenix Frognerk. 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 0,78 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 20,28

 

 Resultat 2012

Pl. Kaptein Båttype Forening 08.05. 15.05. 22.05. 29.05. 05.06. 12.06. 19.06. 07.08. 14.08. 21.08. 28.08. 04.09. 18.09. 25.09. Sum
1 Svein Ivarson Elan 37 Ullern   0,24 0,07 0,08 0,17 0,05         0,16 0,12 0,17   1,06
2 Gunnar Gundersen Athena 34 Frognerk.   0,18   0,20 0,43 0,10 0,39       0,05   0,08 0,06 1,49
3 Iver Iversen Mumm 36 Ullern 0,17 0,12 0,19 0,12 0,09 0,30 0,11 0,44             1,54
4 Jon Vendelboe X-37 Ullern 0,08   0,26 0,16 0,13   0,33 0,25   0,19     0,25   1,65
5 Tom Olsen A-31 Frognerk.       0,24 0,22     0,06   0,10 0,11 0,53 0,50 0,19 1,95
6 Stein Thorstensen Sun Fast 32 i Frognerk.       0,48 0,26 0,20 0,06     0,05 0,63 0,24   0,13 2,05
7 Claus Dankert Krohn Omega 30 Ullern 0,25   0,41 0,32     0,44 0,19   0,14 0,53     0,25 2,53
8 Magnus Dahl Sinergia 40 Ullern     0,04 0,36 0,35       0,33 0,67 0,84 0,06 0,42   3,07
9 Arild Vikse 11 M OD Ullern 0,33 0,06 0,44 0,28   0,35   0,50   0,62   0,59     3,17
10 Kim Reidar Knutsen IMX 38 Ullern 0,50   0,33 0,56 0,48 0,45 0,72 0,38       0,18     3,60
11 Geir Ilsaas X-412 Ullern   0,59 0,11   0,57 0,50 0,61     0,38     0,58 0,50 3,84
12 Frode Amland Elan 340 Frognerk.       0,42 0,52 0,55 0,17     0,33 0,74 0,88   0,94 4,55
13 Ulf Breistrand Etap 37 S Ullern   0,65 0,48 0,88     0,28 0,69       0,35 1,00 0,38 4,71
14 Christian Stensholt Pogo 8,50 Frognerk. 0,42 0,29 0,63 0,44 0,65         0,76   0,94   0,81 4,94
15 Johan Mowinckel Dufour 30 Frognerk.   0,71   0,84 0,83 0,70   0,63     0,58 0,41   0,44 5,14
16 Arild Spetalen Express Ullern         0,70   0,22 0,31 1,00 0,24 0,21 1,00 1,50   5,18
17 Ivar Eide RB 111 Ullern     0,70 0,80 0,78 0,65 0,67     0,57 0,47 0,65     5,29
18 Espen Sunde Mamba 33 Ullern   0,76 0,81 0,76   0,60   0,75   0,43 0,68     0,63 5,42
19 Martin Bøhm-Pedersen Arcona 400 Frognerk.     0,22 0,52 0,30 0,80 0,94   1,00 1,50 0,26       5,54
20 Pål Saltvedt Dufour 34 Frognerk.   0,47 0,52     0,75   0,56 1,00   0,37 1,50 1,50   6,67
21 Erik Braarud X-79 Ullern     0,89   0,61 0,25 0,50   1,00 0,52   1,50 1,50   6,77
22 Bjørn Getz X-362 S. Ullern 0,83 1,00   1,00     0,56 0,13     0,32 1,50 1,50   6,84
23 Torfinn Aas Bavaria 39 Frognerk.   0,82 0,56 0,68 0,91 0,90 0,78   1,00       1,50   7,15
24 Christian Grimsgaard DB 1 Frognerk.     0,15 0.04 0,04       1,50 1,50 1,50 1,50 1,50   7,69
25 Stig Ulfsby Bavaria 32 H. Ullern 0,75 1,00 1,00     1,00 1,00     0,95   1,50 1,00   8,20
26 Vidar Lybekk Dufour 34 Ullern   1,00 0,67 0,72 0,87 1,00         1,50 1,50   1,00 8,26
27 Sophus Lie Nielsen Dufour 34 Frognerk.     0,30 0,60 0,39       1,50 1,50 1,50 1,50 1,50   8,79
28 Harald Lillevik Benettau Frognerk.     0,96 0,92 0,96 0,95 0,83       1,50 1,50 1,50   9,12
29 Thorbjørn Grythe X-452 Ullern 1,00 0,88 0,85 0,96           1,50 1,50 1,50 1,50   9,69
30 Sondre Klungland X-99 Ullern 1,50 0,53 0,37 1,50           1,50 1,50 1,50 1,50   9,90
31 Erik Eriksen Smiling Ullern     0,78     0,85   1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,00   10,13
32 Nicholas Martin Dufour 385 Frognerk.         1,00   1,50 1,00 1,50 1,50 1,50 0,76 1,50   10,26
33 Nils Parnemann H-båt Ullern 0,58 1,50 0,74           1,50 1,50 1,50 1,50 1,50   10,32
34 Geir Inge Juriks J109 Ullern             1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 0,83 0,88 10,71
35 Øyvind Mellesdal Maxi 999 Frognerk.           1,50 1,50 1,50 1,50 0,71 1,50 1,50 1,00   10,71
36 Emil Engebrigtsen X-1 tonn KNS           1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 0,29 1,50   10,79
37 Reidar Hauge CB 365 Ullern           1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 0,33   10,83
38 Rolf Løhren First 211 Ullern           1,50 1,50 0,94 1,50 0,90 1,50 1,50 1,50   10,84
39 Øystein Thorup J/93 KNS   0,35         1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50   10,85
40 Aslak Vardun Fenix Frognerk.           1,50 1,50 0,88 1,00 1,50 1,50 1,50 1,50   10,88
41 Vanja Dietrichtson Landmark 43 Ullern           1,50 1,50 1,50 0,67 1,50 1,50 1,50 1,50   11,17
42 Sakarias Middelthon Banner 28 Ullern           1,50 1,50 1,50 1,50 0,81 1,50 1,50 1,50   11,31
43 Rein Follestad Verl 900 Ullern           1,50 1,50 1,50 1,50 0,86 1,50 1,50 1,50   11,36

Her er resultatene for alle seilasene i 2012

Pl. Kaptein Båttype Forening 08.05. 15.05. 22.05. 29.05. 05.06. 12.06. 19.06. 07.08. 14.08. 21.08. 28.08. 04.09. 18.09. 25.09. Sum
1 Jon Vendelboe X-37 Ullern 0,08 0,41 0,26 0,16 0,13 0,40 0,33 0,25 1,00 0,19 0,42 0,47 0,25 0,56 4,91
2 Svein Ivarson Elan 37 Ullern 0,67 0,24 0,07 0,08 0,17 0,05 1,50 1,50 1,00 0,29 0,16 0,12 0,17 0,31 6,33
3 Arild Vikse 11 M OD Ullern 0,33 0,06 0,44 0,28 0,74 0,35 0,89 0,50 1,00 0,62 0,79 0,59 0,67 0,69 7,95
4 Iver Iversen Mumm 36 Ullern 0,17 0,12 0,19 0,12 0,09 0,30 0,11 0,44 1,00 0,48 0,89 1,50 1,50 1,50 8,41
5 Claus Dankert Krohn Omega 30 Ullern 0,25 1,50 0,41 0,32 1,50 0,15 0,44 0,19 1,00 0,14 0,53 0,82 0,92 0,25 8,42
6 Gunnar Gundersen Athena 34 Frognerk. 1,50 0,18 0,59 0,20 0,43 0,10 0,39 1,50 1,50 1,50 0,05 1,00 0,08 0,06 9,08
7 Stein Thorstensen Sun Fast 32 i Frognerk. 1,50 1,50 1,50 0,48 0,26 0,20 0,06 1,50 1,00 0,05 0,63 0,24 0,75 0,13 9,80
8 Geir Ilsaas X-412 Ullern 0,92 0,59 0,11 0,64 0,57 0,50 0,61 1,50 1,00 0,38 1,50 0,71 0,58 0,50 10,11
9 Tom Olsen A-31 Frognerk. 1,50 1,50 1,50 0,24 0,22 1,50 1,50 0,06 1,00 0,10 0,11 0,53 0,50 0,19 10,45
10 Kim Reidar Knutsen IMX 38 Ullern 0,50 1,50 0,33 0,56 0,48 0,45 0,72 0,38 1,00 1,00 1,50 0,18 1,50 0,75 10,85
11 Magnus Dahl Sinergia 40 Ullern 1,50 1,50 0,04 0,36 0,35 1,50 1,50 1,50 0,33 0,67 0,84 0,06 0,42 1,50 12,07
12 Christian Stensholt Pogo 8,50 Frognerk. 0,42 0,29 0,63 0,44 0,65 1,50 1,50 1,50 1,00 0,76 0,95 0,94 1,00 0,81 12,39
13 Ivar Eide RB 111 Ullern 1,50 0,94 0,70 0,80 0,78 0,65 0,67 0,81 1,50 0,57 0,47 0,65 1,00 1,50 12,54
14 Frode Amland Elan 340 Frognerk. 1,50 1,50 1,50 0,42 0,52 0,55 0,17 1,50 1,00 0,33 0,74 0,88 1,00 0,94 12,55
15 Johan Mowinckel Dufour 30 Frognerk. 1,50 0,71 0,93 0,84 0,83 0,70 1,50 0,63 1,50 1,50 0,58 0,41 1,00 0,44 13,07
16 Ulf Breistrand Etap 37 S Ullern 1,50 0,65 0,48 0,88 1,50 1,50 0,28 0,69 1,50 1,50 1,00 0,35 1,00 0,38 13,21
17 Espen Sunde Mamba 33 Ullern 1,50 0,76 0,81 0,76 1,50 0,60 1,50 0,75 1,00 0,43 0,68 1,50 1,50 0,63 13,92
18 Arild Spetalen Express Ullern 1,50 1,50 1,50 1,50 0,70 1,50 0,22 0,31 1,00 0,24 0,21 1,00 1,50 1,50 14,18
19 Martin Bøhm-Pedersen Arcona 400 Frognerk. 1,50 1,50 0,22 0,52 0,30 0,80 0,94 1,50 1,00 1,50 0,26 1,50 1,50 1,50 14,54
20 Pål Saltvedt Dufour 34 Frognerk. 1,50 0,47 0,52 1,50 1,50 0,75 1,50 0,56 1,00 1,50 0,37 1,50 1,50 1,50 15,67
21 Erik Braarud X-79 Ullern 1,50 1,50 0,89 1,50 0,61 0,25 0,50 1,50 1,00 0,52 1,50 1,50 1,50 1,50 15,77
22 Bjørn Getz X-362 S. Ullern 0,83 1,00 1,50 1,00 1,50 1,50 0,56 0,13 1,50 1,50 0,32 1,50 1,50 1,50 15,84
23 Torfinn Aas Bavaria 39 Frognerk. 1,50 0,82 0,56 0,68 0,91 0,90 0,78 1,50 1,00 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 16,15
24 Christian Grimsgaard DB 1 Frognerk. 1,50 1,50 0,15 0.04 0,04 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 16,69
25 Stig Ulfsby Bavaria 32 H. Ullern 0,75 1,00 1,00 1,50 1,50 1,00 1,00 1,50 1,50 0,95 1,50 1,50 1,00 1,50 17,20
26 Vidar Lybekk Dufour 34 Ullern 1,50 1,00 0,67 0,72 0,87 1,00 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,00 17,26
27 Sophus Lie Nielsen Dufour 34 Frognerk. 1,50 1,50 0,30 0,60 0,39 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 17,79
28 Harald Lillevik Benettau Frognerk. 1,50 1,50 0,96 0,92 0,96 0,95 0,83 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 18,12
29 Thorbjørn Grythe X-452 Ullern 1,00 0,88 0,85 0,96 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 18,69
30 Sondre Klungland X-99 Ullern 1,50 0,53 0,37 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 18,90
31 Erik Eriksen Smiling Ullern 1,50 1,50 0,78 1,50 1,50 0,85 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,00 1,50 19,13
32 Nicholas Martin Dufour 385 Frognerk. 1,50 1,50 1,50 1,50 1,00 1,50 1,50 1,00 1,50 1,50 1,50 0,76 1,50 1,50 19,26
33 Nils Parnemann H-båt Ullern 0,58 1,50 0,74 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 19,32
34 Geir Inge Juriks J109 Ullern 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 0,83 0,88 19,71
34 Øyvind Mellesdal Maxi 999 Frognerk. 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 0,71 1,50 1,50 1,00 1,50 19,71
36 Emil Engebrigtsen X-1 tonn KNS 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 0,29 1,50 1,50 19,79
37 Reidar Hauge CB 365 Ullern 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 0,33 1,50 19,83
38 Rolf Løhren First 211 Ullern 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 0,94 1,50 0,90 1,50 1,50 1,50 1,50 19,84
39 Øystein Thorup J/93 KNS 1,50 0,35 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 19,85
40 Aslak Vardun Fenix Frognerk. 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 0,88 1,00 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 19,88
41 Vanja Dietrichtson Landmark 43 Ullern 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 0,67 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 20,17
42 Sakarias Middelthon Banner 28 Ullern 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 0,81 1,50 1,50 1,50 1,50 20,31
43 Rein Follestad Verl 900 Ullern 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 0,86 1,50 1,50 1,50 1,50 20,36

 

Print Friendly